Vymýšlet, co by mohli naši blízcí najít pod stromečkem, bývá dost těžký úkol. Je problém zavděčit se svým potomkům, stejně jako svému protějšku, protože když muž koupí kabelku, nebo nějaký ten hadřík, naráží na oči v sloup a po svátcích vídá něco jiného, protože žena, do jejíhož vkusu se muž netrefil, dárek vymění. Děti jsou v posledních letech také dost neskromné a pyžamo, knížka a předplatné časopisu je neohromí.
stojící mobil

Udělejte všem radost a vytvořte alespoň pro tentokrát .

Pokud váš starý kuchyňský robot už dosluhuje, porozhlédněte se po nějakém novém, dokonalejším s více funkcemi. Jestli žena po něm touží už delší dobu, nenápadně se zeptejte, který by vlastně chtěla. A jestli má vybraný ten, co se vyrábí v různých barvách, nezapomeňte se zeptat i na ni. Možná, že by jí „špatná“ barva zkazila radost z dárku.

Rádi čtete, ale už se vám nikam nevejdou knížky? Nechte si koupit elektronickou čtečku knih. Pokud si řeknete i o titul, který by vám rodina mohla rovnou koupit, abyste mohli začít okamžitě po rozbalení číst, nebude mít dárek chybu.

Ale co děti? Dražším mobilem nic nezkazíte, ale jestli ho dostaly nedávno, kupte jim třeba karaoke. Spoustu zábavy s ním zažijí nejen ony, ale přidat ke zpěvu se můžete i vy sami. Když si pozvou kamarády a budou pořádat „divokou“ párty s pěveckou soutěží, budou všichni nadšení.

Hodila by se vám nová televize? Komu ne. Větší obrazovka, lepší příjem, více funkcí a tu stávající můžete dát třeba do ložnice. Nebo ji jen odvézt do sběrného dvora.
běžkyně u pc

Nebylo by od věci, kdybyste někomu z rodiny koupili elektrokolo. Třeba někomu z rodičů, kdo se celá léta věnuje cyklistice, ale už mu to díky věku a zdravotnímu stavu tak nejde. Radost mu tím určitě uděláte velkou.

Vaše děti mají své počítače a vy se s partnerem střídáte u jednoho a často se dohadujete, kdo tam zrovna bude? Kupte nový. Dohodněte se, kdo ho bude používat, protože si dopřejete lepší než je stávající. Možná každému jeden a ten starý odvézt do sběru.

Ale ani nový vysavač nemusí být špatným dárkem. Jestli se střídáte ve vysávání, užije si ho celá rodina do sytosti.

Hraje někdo z rodiny na kytaru a touží po elektrické? Pořiďte mu ji se vší výbavou. Jeho nadšení nebude znát mezí.

Jste neposedná rodina, nebo vaše děti neposedí, jak zaslechnou hrát hudbu? Kupte taneční podložku. Můžete pořídit základní, která je vhodná pro děti a začátečníky, nebo rovnou univerzální, kterou můžou používat jak začátečníci, tak pokročilí hráči. Pro ty, co bydlí v paneláku, jsou lepší takové, které jsou vyplněné speciálním molitanem o síle více než 2 cm. Tím předejdete konfliktům se sousedy.

Ani mixérem na smoothie nic nezkazíte. Dají se pořídit pod tisícovku, ale i kolem šesti tisíc. Vybírejte pečlivě. Ne vždy je vysoká cena zárukou kvality. I když kupovat ten nejlevnější bych asi taky nedoporučovala.

Udělejte elektro Vánoce a uvidíte u stromečku jen samé rozzářené obličeje.